KURSY On-line i stacjonarne

Zapraszam …

oferta

W czym mogę Ci pomóc

Preferuję różne metody zdobywania wiedzy.

Zarówno te tradycyjne, gdzie spotykasz się z nauczycielem twarzą w twarz, jak i te on-line, gdzie pracujesz wówczas, kiedy masz na to czas i przestrzeń.

Oba mają zarówno swoje zalety jak i wady, dlatego wybierz taką, która najbardziej Ci odpowiada w danej chwili.

 

Kury on-line

Dla wygody Twojej, i trochę mojej, prezentuję szkolenia w wersji on-line. Codziennie na Twoją skrzynkę mailową trafiać będzie porcja wiedzy.

szkolenia stacjonarne

Szkolenia stacjonarne mają swoją zaletę w postaci bezpośredniego kontaktu z Nauczycielem. Cenię sobie możliwość obcowania ze słuchaczami szkoleń – często można wymienić się informacjami i wiedzą z różnych dziedzin. Jeśli i Ty lubisz kontakt osobisty – zapraszam Cię na szkolenia stacjonarne.

Konsultacje indywidualne

Jeżeli chcesz przedyskutować ze mną pewiem problem, który dotyczy tylko i wyłącznie Twojego biznesu i wymaga indywidualnego podejścia.

usługi

ZOBACZ CZEGO DOTYCZĄ

szkolenie stacjonarne

Szkolenia stacjonarne otwarte organizuję w Gdańsku Chełmie, na ul. Kopeckiego 9/24, w sobotę, w godzinach od 9.00 do 15.00. Grupa szkoleniowa składa się z 4-6 osób.

 

KURS on-line

Kurs on-line to zestaw lekcji nagranych przeze mnie: w formie filmu do obejrzenia lub podcastu do odsłuchania, uzupełniony o materiały do samodzielnego wydrukowania.

Konsultacje

Spotkanie jeden na jeden, którego celem jest wypracowanie indywidualnego rozwiązania Twojego problemu lub stworzenie całej gamy propozycji.

szczegółowe informacje

NASZE KURSY

Zapisz się na newsletter

Zapisuję się! (rozumiem, że mogę się wypisać kiedy zechcę)