KURSY On-line i stacjonarne

Zapraszam …

oferta

W czym mogę Ci pomóc

Preferuję różne metody zdobywania wiedzy.

Zarówno te tradycyjne, gdzie spotykasz się z nauczycielem twarzą w twarz, jak i te on-line, gdzie pracujesz wówczas, kiedy masz na to czas i przestrzeń.

Oba mają zarówno swoje zalety jak i wady, dlatego wybierz taką, która najbardziej Ci odpowiada w danej chwili.

 

Kury on-line

Dla wygody Twojej, i trochę mojej, prezentuję szkolenia w wersji on-line. Codziennie na Twoją skrzynkę mailową trafiać będzie porcja wiedzy.

szkolenia stacjonarne

Szkolenia stacjonarne mają swoją zaletę w postaci bezpośredniego kontaktu z Nauczycielem. Cenię sobie możliwość obcowania ze słuchaczami szkoleń – często można wymienić się informacjami i wiedzą z różnych dziedzin. Jeśli i Ty lubisz kontakt osobisty – zapraszam Cię na szkolenia stacjonarne.

Konsultacje indywidualne

Jeżeli chcesz przedyskutować ze mną pewiem problem, który dotyczy tylko i wyłącznie Twojego biznesu i wymaga indywidualnego podejścia.

usługi

ZOBACZ CZEGO DOTYCZĄ

szkolenie stacjonarne

Szkolenia stacjonarne otwarte organizuję w Gdańsku Chełmie, na ul. Kopeckiego 9/24, w sobotę, w godzinach od 9.00 do 15.00. Grupa szkoleniowa składa się z 4-6 osób.

 

KURS on-line

Kurs on-line to zestaw lekcji nagranych przeze mnie: w formie filmu do obejrzenia lub podcastu do odsłuchania, uzupełniony o materiały do samodzielnego wydrukowania.

Konsultacje

Spotkanie jeden na jeden, którego celem jest wypracowanie indywidualnego rozwiązania Twojego problemu lub stworzenie całej gamy propozycji.

szczegółowe informacje

NASZE KURSY