LUDZKA STRONA BIZNESU 

STRUCTOGRAM 

Analiza Biostrukturalna opiera się na wiedzy uzyskanej podczas współczesnych badań mózgu, a wyniki potwierdzone zostały przez genetykę behawioralną, biologię molekularną i biologię ewolucyjną. Wyróżnia ona genetyczno-biologiczne (dziedziczone) trwałe struktury podstawowe oraz środowiskowe (nabyte) zmienne charakterystyki osobowości. 

Podczas Seminarium przeprowadzisz unikalną Analizę Biostrukturalną własnej osobowości, dzięki czemu doskonale zrozumiesz, jak się rozwijać w zgodzie z własną naturą i jak wybierać optymalne strategie osiągania sukcesu. Poprzez uczestnictwo w seminarium zrozumiesz, które cechy osobowości jesteś w stanie zmienić, a których nie – i jak rozwinąć ich autentyczność w zgodzie z ich naturą.

ważne informacje

STRUCTOGRAM

=

System Treningowy STRUCTOGRAM 1
„Klucz do Poznania Siebie”

W trakcie Systemu Treningowego STRUCTOGRAM® 1 otrzymasz wgląd w strukturę swojej osobowości.  Posiadając wiedzę o swoich mocnych stronach i słabościach, odnajdziesz ośrodek własnej osobowości. Będziesz pewniejszy siebie w swoich zachowaniach, ale także bardziej wrażliwy szanując zachowania innych ludzi, np. pracowników, klientów, partnerów w życiu osobistym.

Seminarium to jest także przepustką do Systemu Treningowego STRUCTOGRAM® 2 „Klucz do poznania drugiego człowieka” (TRIOGRAM®).

=

System Treningowy STRUCTOGRAM 2 (TRIOGRAM®)
„Klucz do Poznania Drugiego Człowieka”

Poprzez uczestnictwo w seminarium STRUCTOGRAM® 2 „Klucz do poznania drugiego człowieka” (TRIOGRAM®), otrzymasz klucz do wiedzy o ludziach, dzięki czemu nauczysz się jak rozpoznawać biostruktury innych osób i jak świadomie odczytywać ich zachowania. Odkryjesz jak zrozumieć indywidualność ludzi, jak odpowiednio obchodzić się z nimi i jak unikać niepotrzebnych konfliktów. Nauczysz się zarówno przewidywać zachowania innych ludzi z większą precyzją, jak i rozpoznawać czego można, bądź nie można, od nich oczekiwać. Dzięki temu seminarium dostaniesz także narzędzia, które umożliwiają analizowanie i tworzenie zespołów, oraz oryginalne nimi zarządzanie.

=

System Treningowy STRUCTOGRAM 3
„Klucz do Poznania Klienta”

Poprzez uczestnictwo w seminarium STRUCTOGRAM® 3 „Klucz do poznania klienta” uzyskasz wiedzę o motywach, jakimi kierują się ludzie m.in. podczas zakupu. Odkryjesz jak rozpoznawać biostruktury produktów oraz usług, jak odpowiednio obchodzić się z nimi i jak je dopasować do potrzeb Twojego klienta. Nauczysz się odnajdywać wspólny język z klientem, skutecznie  motywować go do zakupu, jak i unikać wspominania korzyści, które mogą go demotywować. Dzięki seminarium dowiesz się także w której z faz sprzedaży jesteś dobry i nad jakimi możesz popracować a także w jaki sposób to zrobić.

=

System Treningowy STRUCTOGRAM 4
„Klucz do Przywództwa i Budowania Zespołu.”

Trening rozpoczyna się na poziomie predyspozycji poszczególnych członków Twojego zespołu i przechodzisz na poziom ich oczekiwań. Na własnym przykładzie poznasz skuteczne zasady działania w zespole i indywidualnego podejścia do każdego z jego członków. Dzięki znajomości biostruktur współpracowników bądź partnerów biznesowych, ich natury oraz rodzajów projektów czy zadań, będziesz wiedział jak ich szybko motywować i skutecznie zapobiegać wypaleniu zawodowemu.

Podczas treningu poznasz także temat rozwoju współpracownika i rekrutacji. Odpowiednie podejście do współpracownika, partnera biznesowego zgodne z jego biostrukturą, zapewni imponującą pracę zespołu, z bardzo niskim poziomem powstawania konfliktów oraz nieporozumień na poziomie komunikacji.

System trieningowy STRUCTOGRAM® jest wykorzystywany przez licencjonowanych trenerów jako fundament szkolenia menedżerów, szkoleń sprzedażowych lub dostosowywania innych szkoleń uzupełniających, takich jak komunikacja, negocjacje, budowanie zespołu, współpraca, zarządzanie stresem, sprzedaż i przywództwo.

Masz pytania na temat treningu?

Napisz maila lub zadzwoń, postaram się rozwiać Twoje obawy i pomogę podjąć odpowiednią decyzję.

Jesteś zdecydowana/y aby poznać swoją biostrukturę mózgu? Możesz wybrać z poniższych wariantów cenowych.

Structogram Standard

to otwarty trening, organizowany dla niewielkiej ilości osób, w przytulnej sali szkoleniowej jednego z hoteli w Śródmieściu Gdańska. Czas trwania poszczególnych modułów to 6 godzin wiedzy o biostrukturze mózgu oraz godzinna przerwa obiadowa (obiad nie jest wliczony w cenę treningu). Ceny poszczególnych modułów:

Email: kursy@montisschool.pl

Telefon: 602 291 761

Structogram Premium

to zamknięty trening, organizowany w konwencji 1:1, w dowolnej sali szkoleniowej na terenie Trójmiasta. Czas trwania poszczególnych modułów to 6 godzin wiedzy o biostrukturze mózgu oraz godzinna przerwa obiadowa. Ceny za poszczególne moduły:

Structogram Exclusive

to zamknięty trening, organizowany w dowolnej lokalizacji na terenie województwa pomorskiego, z dowolną ilością uczestników. Czas trwania poszczególnych modułów to 6 godzin wiedzy o biostrukturze mózgu oraz godzinna przerwa obiadowa. Ceny za poszczególne moduły zależą od ilości uczestników treningu.

 

Uczestnicy poszczególnych modułów otrzymają wiedzę od licencjonowanego Trenera STRUCTOGRAM, materiały dydaktyczne do analizy biostrukturalnej i na zakończenie certyfikat ukończenia treningu.

Zapisz się na newsletter

Zapisuję się! (rozumiem, że mogę się wypisać kiedy zechcę)