GENEZA

Marzy Ci się firma, ale nie wiesz, jak się za to zabrać? 

W prosty sposób wspólnie zweryfikujemy Twój pomysł na biznes, wskażę Ci potencjalne korzyści oraz zagrożenia prowadzenia działalności na własny rachunek, a na koniec dostaniesz listę spraw ważnych do przeanalizowania i zastosowaniu w swojej nowej firmie.

Szkolenie składa się z 3 modułów. Dostęp do nich otrzymasz dożywotnio, nigdy nie wygaśnie, a z załączonych do ostatniego maila druków będziesz mógł korzystać do woli.

wartości

Dlaczego warto tu być?

Poszukujesz inspiracji i motywacji do działania? Poczytaj bloga lub posłuchaj podcastu. Recenzje ciekawych książek, rozmowy z przedsiębiorczymi osobami dadzą Ci wiele tematów do przemyśleń. Gorąco Cię zachęcam do szukania własnej ścieżki pośród wielu tematów życia codziennego.

Wiedzę jaką oferuję możesz zdobyć u innych osób, co mnie wyróżnia? Lekkość w podejściu do życiowych tematów, dystans do spraw trudnych i niemożliwych, zaangażowanie i wytrwałość w dążeniu do celu. Ten sposób nauki będę próbować przekazać Tobie.

Program szkolenia

Krok 1 – Jaki jest twój pomysł na biznes?

krok 2 – Czy wiesz jak to zrobić?

krok 3 – praktyczny przewodnik po dokumentach.

Prowadząca

Lilianna Falencikowska – Główna Księgowa, właścicielka Biura Rachunkowego FAL-MAX, z 20
letnim stażem pracy w księgowości

Miejsce i termin

Sala szkoleniowa w Gdańsku Chełmie, ul. Kopeckiego 9/24, zajęcia odbywają się
w wybraną sobotę i trwają w godzinach od 9:00 do 15:00, z przerwami kawowymi.

co zawiera szkolenie

Zajęcia, materiały szkoleniowe, serwis kawowy (nie ma lunchu), imienny
certyfikat, konsultacje z ekspertem.

ważne informacje

Zgłoszenia

=

Uczestnictwo

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest przesłanie zgłoszenia drogą elektroniczną na adres kursy@montisschool.pl oraz wpłacenie zadatku w wysokości 50% wartości kursu najpóźniej na 7 dni przed planowanym terminem szkolenia; pozostała część opłaty za szkolenie uiszczana może być w gotówce przed rozpoczęciem zajęć.

=

Rezygnacja

Rezygnacja ze szkolenia może nastąpić najpóźniej do 2 dni przed planowanym terminem
szkolenia; wpłacona zaliczka na szkolenie nie jest zwracana, jeśli rezygnacja nastąpiła po tym
terminie.

=

prawo do odwołania szkolenia

W przypadku małej ilości zgłoszeń, organizator zastrzega sobie prawo do odwołania terminu szkolenia, przy pełnym zwrocie wpłaconych zaliczek.

=

ilość uczestników

Minimalna ilość uczestników to 3 osoby.

wyślij zgłoszenie na adres mailowy:

kursy@montisschool.pl

 Structogram Exclusive

to zamknięty trening, organizowany w dowolnej lokalizacji na terenie województwa pomorskiego, z dowolną ilością uczestników. Czas trwania poszczególnych modułów to 6 godzin wiedzy o biostrukturze mózgu oraz godzinna przerwa obiadowa. Ceny za poszczególne moduły zależą od ilości uczestników treningu.

Uczestnicy poszczególnych modułów otrzymają wiedzę od licencjonowanego Trenera STRUCTOGRAM, materiały dydaktyczne do analizy biostrukturalnej i na zakończenie certyfikat ukończenia treningu.